2070-2099 Affiches II

[2070 - 2079] [2080 - 2099]
kavel: 2080
Jaarbeurs Utrecht 10 t/m 19 maart 1931
-Muratti. Lithografie 99 x 71,5 cm. 4 bruine plekken van restauratie met cellotape in het beeld. Marges zijstroken (ca. 0,5 cm) ontbreken. -

verkocht € 70.00
kavel: 2081
[Luchtvaart] Hong Kong by Boac
-British Overseas Airways Corporation. Arnold Fujita, 1970. 50,5 x 70 cm. Onopvallend scheurtje van 5 mm. r.o., voorts in goede conditie. -

verkocht € 100.00
kavel: 2082
Ib Antoni (1929-1973)
-Weston Vaste Tapijten. Druk Vang Rasmussen, Kopenhagen, ca. 1965. Kleine restauraties in de marge, lichte gebr. sporen. -

verkocht € 60.00
kavel: 2083
[Jenever] Wittouck
-Schiedam/Genièvre Wittouck Bruxelles. Ca. 1935. 99 x 62 cm. Minimale scheurtjes in de marge zonder papierverlies. Goed ex. -
€ 80 - € 120
kavel: 2084
Alfred Ost (1884-1945)
-Smocking Club Amersfoort. 1918. 179 x 80 cm. Wat rafelig in rechtermarge, goed exemplaar. -
€ 80 - € 150
kavel: 2085
Adrianus J. van 't Hoff (1893-1939)
-Holland America Line. The latest production of the shipbuilding world, 1928. Lithografie, 106 x 81 cm. -

verkocht € 220.00
kavel: 2098
Henri Chopin (1922-2008)
-Joie, non j’attends l’homme. Typemachine-gedicht. Zeefdruk, 1969. No. 27 van 36. 51 x 34,6 cm in zwarte en rode drukletter, met handtekening en oplagenummer in potlood.-

verkocht € 400.00
kavel: 2099
[Rusland] Milieu-propaganda
-Serie van negen milieu-activistische posters uit de Sovjet-Unie, Moskou, 1989. Zeefdruk, 55 x 43 cm. Acht posters met als onderwerp milieukwesties, o.a. boskap, freongas, watervervuiling e.d., en een extra poster met uitleg over de acht kwesties.-
€ 80 - € 150
[2070 - 2079] [2080 - 2099]