veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 2070-2099 Affiches II
[2070] [2071] [2072]
kavel: 2070 € 70 - € 120

[Art nouveau poster] Alfred Joseph Auguste Van Neste (1874-1969)

"Stad Antwerpen. Feesten der 300e verjaring der geboorte van Ant. van Dijck Aug. 1899", 300 x 170 cm. (!), chromolithografisch affiche gedrukt op 10 aaneengezette bladen met rechts de stedenmaagd en links een overzicht van de festiviteiten, bovenaan een portret van de schilder, uitgegeven te Antwerpen, Etabl. Ratinckx Frères, 1899.
Opgevouwen, met scheuren en beschadigingen (enkele missende stukjes), verkocht met alle feilen maar goed te restaureren, de bijzondere poster verdient dit ook. Prachtig art nouveau ontwerp op een meer dan indrukwekkend formaat.