veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 2070-2099 Affiches II
[2075] [2076] [2077] [2078] [2079]
kavel: 2077 € 80 - € 150

Alfred Ost (1884-1945)

Kunstveilingen Oldenzeel. Kunstveiling van Schilderijen, Aquarellen, enz., drukkerij Kotting, Amsterdam, 1915. Halfproduct waarbij de kleuren nog ontbreken (waardoor enkele letters nog niet aanwezig zijn). 110 x 80 cm. Lichte gebr. sporen, gerest. scheurtje midden onder, redelijk goed exemplaar.