veiling / Fine Arts, Affiches, WOII, Ephemera, Erotica, Reclame, Sport, Scheepvaart, Speelgoed, Varia / 2070-2099 Affiches II
[2078] [2079] [2080] [2081] [2082]
kavel: 2080 verkocht € 70.00

Jaarbeurs Utrecht 10 t/m 19 maart 1931

Muratti. Lithografie 99 x 71,5 cm. 4 bruine plekken van restauratie met cellotape in het beeld. Marges zijstroken (ca. 0,5 cm) ontbreken.