veiling / Veiling 18 deel 2 Topografie, Oude boeken, Strips en Striporiginelen / 1000-1223 Strips
[1219] [1220] [1221] [1222] [1223]
kavel: 1221 verkocht € 180.00

Joost Swarte

Vier Getijden. Portfolio met 4 gesigneerde zeefdrukken, Druk Leonir, Schuring & Taverne, elk gesigneerd, 1988 - en 5 andere soortgelijke portfolio's + Niet Zo maar Zo! Oog & Blik-De Bezige Bij, 2012. 304 pp. geb. + cahier met ingestoken uitgeknipte gags Niet Zo maar Zo! uit de Vrij Nederland - en 5 hc. stripuitgaven van Swarte