[735] [736] [737] [738] [739]
kavel: 737 verkocht € 140.00

[Erotica] "Le Bordel ou le Jean foutre puny. Comedie en prose en trois actes."

Manuscript in een goed leesbare hand, "A Anconne chez la veuve Grosse Motte au desir, 1736", gepagineerd 143-246 p., contemporain verguld halfleer met 2 marokijnen titelschildjes ("le Bordel" en "M.S.S."), 4to.
Intern zeer goed, de rug is wat sleets. Contemporain of iets later afschrift van de zeldzame oorspronkelijke editie met het genoemde, gefingeerde adres en de datum 1736, door Anne Claude Philippe de Pestels de Levis de Tubieres-Grimoard comte de Caylus.