[742] [743] [744] [745] [746]
kavel: 744 verkocht € 750.00

Laat middeleeuws manuscript in Latijn,

ca. 1500, bestaande uit 21 papieren en 47 losse perkamenten bladen, alle gerubriceerd in rood en blauw, deels met geannoteerde muziek, in maat variërend van 26 x 18 tot 30 x 21 cm.
Deels met defecten en beschadigingen, waarbij de nogal domme "herstellingen" met plakband het meest storend in het oog springen. Toch een mooie en grote stapel bladen van meer dan 500 jaar oud. Afkomstig van één of meer ongeïdentificeerde laat middeleeuwse manuscripten.