[746] [747] [748] [749] [750]
kavel: 748 verkocht € 340.00

[Breda] Lot van 3 handgeschreven aktes op perkament,

alle opgesteld in 1559, door diverse schepenen van Breda, (o.a. Cornelis van Scharenburgh, Adam van den Keersse en Jan van Hulten), met signaturen, één met bewaard gebleven lakzegel, ca. 25 x 30 (2x) en 12 x 30 cm., in twee uniforme lijsten.
Decoratieve aktes, met name die met het lakzegel. Toegevoegd: Schenkingsbrief op perkament gedateerd 1451, "maandag na Misericordia", waarbij Everwijn, graaf van Bentheim, een huis te Döringen schenkt aan Frederik van Elfft (niet ingelijst) (totaal 4 aktes op perkament).