[750] [751] [752] [753] [754]
kavel: 752 verkocht € 70.00

[Frankrijk, 17de eeuw, met toevoegingen] Lot van 9 documenten in pen op papier,

alle Franstalig en daterend uit ca. 1630-1670, bestaande uit losse bladen (4x), bifolia (4x) en een vier-bladig document, 1-7 p., 24 x 15 tot 34 x 23 cm., alle met diverse signaturen (met defectjes als gaatjes, watervlekken en vouwen, maar in goede staat).
Een aantal documenten uit de jaren '30 van de 17de eeuw draagt deels dezelfde handtekeningen, o.a. Lamet, Dalençon, Lugueron, Marguerite Buisson en Guibert.

Toegevoegd: Een handgeschreven document op perkament (gedateerd 1532, 45 x 16 cm.), 5 kleine (fragmenten van) manuscripten en een serie gedrukte paleografische schriftvoorbeelden op 16 bladen van handschriften uit de 13de-17de eeuw (totaal meer dan 30 bladen).