[755] [756] [757] [758] [759]
kavel: 757 verkocht € 130.00

Liber Amicorum + poëzie-albums

Liber Amicorum van Maria Henriette Harrebomée, met bijdragen uit 1853-1865, o.a. 5 borduurwerkjes, een haarstukje, 2 potloodtekeningen - en bijdrage van haar schoonbroer A. Brouwer (?) uit Paramaribo In bruin velours cassette met verguld floraal motief + Album Maria Brandt 1858-1863 van haar neef met o.a. een fraai aquarel van een schoener, gedateerd Gouda, 19 augustus 1862, G. J. de Jong - en 2 andere tekeningen - en nog een album (totaal 3).
  Highslide JS