[756] [757] [758] [759] [760]
kavel: 758 verkocht € 220.00

[Zeeland] Archiefje van 13 manuscripten en 7 stuks klein drukwerk,

17de-20ste eeuw, op enkele na in folio-formaat, los tussen 19de eeuwse platten met bindlinten.
Bevat als meest in het oog lopende stuk een draadgebonden katern van 22 bladen (incl. enkele blanco's) en 3 losse bijbehorende bladen, met Romeins genummerde artikelen, gedateerd 1616-1618 en ondertekend door Boudewijn de Witt en Cornelis Bruijne (aangevreten en wat rafelig en watervlekkig, binddraadje losgaand); voorts een extract uit resolutien van de Raaden van Zeeland (1790), 6 adviezen van de Rekenkamer (1730-1742, met defecten) en een 19de eeuws afschrift van 17 pagina's getiteld "Ambachtsheeren in Walcheren. Rekening van Ao. 1411/12" (totaal 20 stuks).