[769] [770] [771] [772] [773]
kavel: 771 verkocht € 480.00

Eugenius Frans, prins van Savoye (1663-1736). Gesigneerde brief,

Duitstalig, gericht aan de assemblee van raadgevers en ambassadeurs te Frankfurt, gedateerd Mühlberg, 23 november 1713, op de voorzijde van een bifolium, 32 x 20 cm., met adres en fraai bewaard lakzegel op de laatste pagina (gevouwen voor verzending).
Zie over Eugenius Frans, prins van Savoye ook kavel 735 en https://tinyurl.com/kz7y54o. In de brief geeft de prins aan dat hij het betreurt dat hij niet meer succesen heeft geboekt, maar hij verheugt zich de campagne snel te zullen kunnen beëindigen (de vrede zou echter pas gesloten worden te Rastadt op 7 maart 1714).