[1451] [1452] [1453] [1454] [1455]
kavel: 1453 € 100 - € 200

[Netsuke] Tijger en Cobra

Hout, Japan, 19e eeuw. Gesigneerd bij het hoofd van de Cobra. 30 x 46 mm. + beeldje liggende Chinees, waarschijnlijk 19e eeuw. 46 x 90 mm. (totaal 2).