[1452] [1453] [1454] [1455] [1456]
kavel: 1454 € 500 - € 1000

[Chinese school] (Boogschutter). (Elegante dame).

Twee gouaches op zeer dun handgeschept papier, vermoedelijk eerste helft 19de eeuw, ca. 25 x 13/ 10 cm.
De boogschutter met kleine marginale scheurtjes, de elegante dame met grotere scheuren, ontbrekende stukjes en wat kreukjes, maar buiten het beeld. Twee prachtige gouaches van uitzonderlijke kwaliteit. Zie voor een album met soortgelijke gouaches van ongeveer hetzelfde formaat (o.a. met boogschutter in exact dezelfde houding als bij onze gouache): https://tinyurl.com/y9ecslpz.