veiling / Veiling 20, deel I: Maandag 3 december 2018. Aanvang 19.00 / 600-627 Amsterdam
[601] [602] [603] [604]
kavel: 602 verkocht € 70.00

Petit Village près d'Amsterdam, ca. 1750

Ets door F. Basan en Wandreneer naar Aert van der Neer. Basan, Paris, ca. 1750. Op de voorgrond een bevroren vaart waar een schaatser uit een wak wordt gered. De oevers met huizen en een herberg. Op de achtergrond schaatsers, een brug en dorpsgezicht met o.a. een molen. Ingelijst met passe-partout achter plexiglas. Lijst 48 x 56 cm.