veiling / Veiling 20, deel I: Maandag 3 december 2018. Aanvang 19.00 / 600-627 Amsterdam
[601] [602] [603] [604] [605]
kavel: 603 € 80 - € 150

Jan Kelderman (1914-1990)

Bloemenmarkt Amsterdam met Munttoren. Olieverf op doek. 49 x 69 cm. Gesigneerd r.o.