[155] [156] [157] [158] [159]
kavel: 157 verkocht € 160.00

Felix Timmermans (1886-1947). Boerenpsalm

Antwerpen, De Papegaai, 1944. Een van de 350 genummerde en gesigneerde exemplaren (= nr. 147), voorzien van een originele tekening door de auteur. 173 p. Ongesneden in originele band gelegd in cassette.
Cassette beschadigd. Goed exemplaar.