[156] [157] [158] [159] [160]
kavel: 158 verkocht € 270.00

Stijn Streuvels

Reinaert de Vos naar verschillende uitgaven van het Middeleeuwsche epos herwrocht. Ills. B.W. Wierink. L.J. Veen, Amsterdam, 1910. 184 pp. Met 16 litho's door Wierink. Fraaie folio uitgave, op van Gelder in oplage van 300 ex. Dit is nr. 273, gesigneerd, met opdracht door Streuvels. Linnen band wat sleets en smoezelig, binnenzijde licht roestvlekkig als altijd, platen in goede conditie.