[157] [158] [159] [160] [161]
kavel: 159 € 70 - € 140

[Tilburg. Ex collectie Jan van Riel] Verzameling van ca. 80 originele gedichten,

diverse formaten, o.a. bestaande uit meer dan 30 handgeschreven, gesigneerde gedichten door Bas Esbach w.v. enkele gedateerd 1950-1958 en enkele met opdracht aan Jan van Riel, en meer dan 30 handgeschreven en getypte, gesigneerde gedichten door één ongeïdentificeerde dichter w.v. enkele gedateerd Tilburg of Middelburg 1951-1952, samen in kartonnen portfolio.
Leuke verzameling originele poëzie door dichters uit de kringen van de Tilburgse grafisch kunstenaar Jan van Riel (1907-1988), en uit diens bezit. Zie ook de nummers 1941-1945 in deze veiling. Ook aanwezig in het mapje: een enkel nummer van het poëzie-tijdschrift Roeping, nummer 11, augustus 1941 uitgegeven te Tilburg door H. Gianotten, met opdracht in pen door Lou Maas (de belangrijkste bijdragen in het tijdschrift zijn door hem) aan mevr. Van Riel, gedateerd 7-3-42. (totaal ca. 80 in portfolio)