[161] [162] [163] [164] [165]
kavel: 163 verkocht € 125.00

Frederik van Eeden - De Kleine Johannes

Frederik van Eeden. Met IX lithografiën en versieringen door Edzard Koning. 's-Gravenhage, Mouton & Co, ca. 1898. 190 (6) pp. Luxe editie in halfperkament met vergulde titel en florale versiering, groen linnen.
Minimale gebr. sporen, (modern) ex libris op schutblad. Net exemplaar.