[164] [165] [166] [167] [168]
kavel: 166 verkocht € 850.00

Hendricus Jansen (1867-1921). 'Dat Liedekin van Here Halewine'

Haarlem, de Erven F. Bohn, 1904. Folio (55 x 40 cm.) in linnen map met goudopdruk en bindlinten. Goed exemplaar, compleet met 27 prenten in art nouveau, gelithografeerd door S. Lankhout. Gesigneerd door de tekenaar, nr. xxix van de 30 exemplaren die op Japans papier werden gedrukt.