[165] [166] [167] [168] [169]
kavel: 167 € 70 - € 140

[Deluxe exemplaar] Arthur van Schendel. De Schoone jacht en andere verhalen.

Met houtsneden van Jan Poortenaar. Vierde druk. (Amsterdam), Wereldbibliotheek, 1934, 174,(1) p., oorspronkelijk goudgeletterd linnen (iets roestvlekkig, rug gebruind).
Zeldzaam en moeilijk te vinden in deze vorm: één van 300 genummerde exemplaren (dit is nr. 105) gedrukt op Drury Antique Wove, niet in de handel. Dit is het exemplaar van Eugène Strens, met één van zijn vele zijn ex libris op binnenzijde voorplat. Voorts met 10 andere ex libris (w.o. 2 dubbele) van Strens los ingestoken.