[166] [167] [168] [169] [170]
kavel: 168 € 70 - € 140

Spotprent Harry Mulisch

'Harry ontdekt sterretjes aan de hemel…'. Originele tekening van Theo Zwinderman op papier in potlood en viltstift met een karikatuur van Harry Mulisch. Ongedateerd, mogelijk 2010 i.v.m. het overlijden van Mulisch. Gesigneerd. Afm. tekening 44 x 32 cm., afm. met passe-partout: 50 x 40 cm.
Tekening in nette staat.