[167] [168] [169] [170] [171]
kavel: 169 verkocht € 100.00

Karikatuur Gerrit Komrij

'Gerrit Komrij', originele tekening en collage in houtskool en waskrijt in lijst, van onbekende kunstenaar. Ongesigneerd en ongedateerd. Afm. lijst 72 x 52 cm.
In nette staat.