[178] [179] [180] [181] [182]
kavel: 180 verkocht € 50.00

Belgische literatuur

Paul van Ostaijen. Diergaarde voor kinderen van nu. Antwerpen, De Sikkel, 1932. 1e ed. 85 pp., oorspronkelijk omslag. Vooromslag met min. vlekje + Hubert Lampo. Helene Defraye. Brussel, A. Manteau, [1944]. 230 pp., oorspronkelijk halflinnen met vergulde titel. Iets lossig in band. Met opdracht in hs. van de auteur aan Tonny van der Horst + Maurice Gilliams. Het verleden van Columbus: gedichten. Amsterdam, Meulenhoff, 1938. 72 pp., oorspronkelijk omslag. Nr. 85/500 en gesigneerd door Gilliams. Ex libris Hendrik Jan Scheepmaker aan binnenzijde voorplat + idem. Het Maria leven: gedichten. Antwerpen, De Nederlandsche Boekhandel, 1942. 42 pp., oorspronkelijk omslag met oorspr. s.o., 4to. Nr. 65/250 op Ingres, gesigneerd door Gilliams + 1 andere.
(totaal 5)