[181] [182] [183] [184] [185]
kavel: 183 € 70 - € 140

Nederlandse literatuur

Bert Voeten. Doortocht, een oorlogsdagboek 1940-1945. 2e druk. Amsterdam, Contact, 1946. 222 pp., oorspronkelijk karton. Rug wat vlekkig. Met opdracht in hs. van auteur aan Tonny van der Horst en los ingelegd, onbekend gedicht van de auteur aan dezelfde + 2 andere door Bert Voeten met opdracht van de auteur aan Van der Horst + A. Roland Holst. Een winterdageraad. De Bezige Bij, 1945. 4 pp., oorspr. omslag, niet in de handel verschenen. Met opdracht van de auteur aan Van der Horst gedateerd 1945 + 1 andere door Roland Holst met opdracht aan dezelfde + Dr. G. Stuiveling. Herman Gorters Kenteringssonnetten. Amsterdam, Bezige Bij, 1945. 151 pp., oorspr. omslag. Omslag verkleurd, verder goed + 17 andere, deels gesigneerd en met opdracht.
(totaal 23)