[183] [184] [185] [186] [187]
kavel: 185 verkocht € 90.00

[Nederlandse literatuur. WOII] Oorlogsuitgaven

Max Schuchart. Sprekend mijzelf. Amsterdam, De Ceder, 1945. 39 pp., oorspr. omslag. Met opdracht van de auteur aan Henk Scheepmaker, gedat. '46 + 2 andere met opdracht van Max Schuchart + Per slot van rekening. Gedichten door Bertus Aafjes. 20 pp., oorspr. koordgebonden omslag. Met opdracht van de auteur aan Tonny van der Horst + Huits sonnets par Edgar Degas. Amsterdam, 1943. 8 pp., oorspr. koordgeb. omslag, 4to. Ex libris Hendrik Jan Scheepmaker + Bloemen en puin. Verzen van Ting G. Ling en L.S. Palder. Illegale uitgave, 1945. 51 pp., halflinnen. Nr. XLIV/ L, gesigneerd + 12 andere.
(totaal 18)