[185] [186] [187] [188] [189]
kavel: 187 € 70 - € 140

Engelse literatuur

The Nature of Gothic, by John Ruskin. London, George Allen, 1899. X,80 pp., oorspr. omslag. Omslag met vouwen en scheurtjes, inhoud iets roestvlekkig, verder goed + Nightwood. By Djuna Barnes, with an introduction by T.S. Eliot. London, Faber and Faber, z.d. 239 pp., linnen met oorspr. stofomslag. S.o. wat smoezelig en met scheurtjes op rug, verder goed + Homage to Mistress Bradstreet and other poems, by John Berryman. London, Faber and Faber, 1967. 111 pp., linnen met stofomslag. S.o. met scheurtjes op rug en in hoeken, verder goed + 9 andere.
(totaal 12)