[187] [188] [189] [190] [191]
kavel: 189 verkocht € 60.00

Franse literatuur

L'année féminine (1896). Les Parisiennes d'a présent. Texte de Georges Montorgueil. Illustrations de Henri Boutet. Paris, H. Floury, 1897. 133 pp., oorspronkelijk omslag. No. 577/810 op beau papier vélin. Rug besch., enkele plakbandreparaties, inhoud losgaand + Pierre Louÿs. Les chansons de Bilitis. Cinq illustrations originales au repérage en noir et sanguine de Lobel Riche. Paris, Rombaldi, 1937. 174 pp., halfleer. Nr. 1392 op vergé de Voiron. Leer op rug deels weggesleten, verder goed + Pierre Louÿs. Aphrodite: moeurs antiques. Illustrations de A. Calbet. Paris, Librairie Borel, 1896. 392 pp., halfleer, rechthoekig 8vo. Leer wat sleets, bibliotheekstempel op titel, verder goed.
(totaal 3)