[200] [201] [202] [203] [204]
kavel: 202 € 70 - € 140

Lettres de Marie de Rabutin-Chantal, Marquise de Sévigné

a sa fille et a ses amis. Édition revue et publiée par M.U. Silvestre de Sacy. Paris, J. Techener, 1863. 11 delen, uniform gebonden in half kunstleer met gemarmerde platten, klein 8vo.
Meest onafgesneden, bandjes met lichte gebruikssporen, enkele delen intern roestvlekkig, verder goed. (totaal 11)