[217] [218] [219] [220] [221]
kavel: 219 verkocht € 200.00

[Boekbanden] Fraaie set van 1 vol perkamenten en 15 halfperkamenten boekbandjes,

alle met vergulde rug en één of meer marokijnen titelschildjes, op één na met vergulde bovensnede, één gesigneerd Rivière & Sons, Engeland, 1861-1908, klein 8vo en 8vo.
Bevat 5 delen uit de serie "The World's Classics" (Thackeray in 2 delen, Borrow, Lamb en Ingoldsby), 4 werken door John Ruskin (1 in vol perkament met ex libris van Constance Flower), voorts The Pearl of Orr's Island (...) door Harriet Beecher Stowe (Londen, 1861, 1ste druk?) en Inland Voyage door Robert Louis Stevenson (1907, frontispiece door W. Crane, schoolprijs van de Harrow School op binnenzijde voorplat), en gedichten door A.L. Gordon, F. Leighton, R.W. Emerson, M. Arnold (gebonden door Riviere & Son en met ingeplakt merkje van Goulden & Curry) en G. Herbert. (totaal 16)