veiling / Strips, (Strip)Originelen, Collectie van Raemdonck, Aziatica, Indonesië, Typografie, Fotografie en Fine Arts / 1600-1668 Fine Arts: 16de - 19de eeuw
[1600] [1601] [1602] [1603]
kavel: 1601 € 70 - € 140

Map met 10 gesigneerde tekeningen in diverse technieken,

grotendeels pen en inkt, ca. 1890, alle ca. 16 x 10 cm. en met hoeken opgeplakt op uniforme kartonnen dragers (elk 47,5 x 32 cm.), de map zelf van contemporain rood linnen, folio.
Dragers en tekeningen wat roestvlekkig, aan de map ontbreekt het voorplat, het achterplat is watervlekkig. Bevat tekeningen (deels toegeschreven aan, niet alle signaturen zijn even duidelijk) van Jan de Jong (1864-1901), Bernardus. Bueninck (1864-1933), D.R. Ruijs (1853-1913), Carl Moser (1860-1936), Willem Bernard Bekkering (1858-1902), Jacob Ridelus (?), W. Wulp en Willem Adrianus Fabri (1853-1925). Gezien het (uniforme) formaat waren dit wellicht oorspronkelijk bijdragen voor een album amicorum.