veiling / Strips, (Strip)Originelen, Collectie van Raemdonck, Aziatica, Indonesië, Typografie, Fotografie en Fine Arts / 1600-1668 Fine Arts: 16de - 19de eeuw
[1600] [1601] [1602] [1603] [1604]
kavel: 1602 verkocht € 170.00

Anoniem (19de eeuw). (Havengezicht met zeilboten en mannen aan het werk).

Olieverf, geschilderd op de binnenzijde van een ovaal koperen dienblad met opstaande, opengewerkte rand, 40 x 51 cm.
Wat vergeeld, vlekkig en met kleine beschadigingen/ krassen. Decoratief dienblad.