veiling / Strips, (Strip)Originelen, Collectie van Raemdonck, Aziatica, Indonesië, Typografie, Fotografie en Fine Arts / 1600-1668 Fine Arts: 16de - 19de eeuw
[1602] [1603] [1604] [1605] [1606]
kavel: 1604 verkocht € 70.00

Monogrammist H.A.K. (ca. 1900?). (Het Sint Nicolaasfeest).

Gouache/ aquarel naar het schilderij van Jan Steen, 40,5 x 33 cm., gemonogrammeerd links onder en de signatuur van Jan Steen gereproduceerd rechts onder.
Opgeplakt, waardoor de papiersoort moeilijk te controleren is. Extreem precies uitgevoerde tekening, wij konden de kunstenaar H.A.K. niet traceren.