veiling / Strips, (Strip)Originelen, Collectie van Raemdonck, Aziatica, Indonesië, Typografie, Fotografie en Fine Arts / 1600-1668 Fine Arts: 16de - 19de eeuw
[1603] [1604] [1605] [1606] [1607]
kavel: 1605 € 100 - € 200

William Hogarth (1697-1764). Twee gravures: (1) (An Election Entertainment, Plate 1)

Gravure door en naar Hogarth, 42 x 53,5 cm., "Published 24th Febry. 1755 as the Act directs" en met gegraveerde opdracht aan Henry Fox beneden de afbeelding, in lijst onder lacqué-passe-partout.
Enigszins gebruind en wat bobbelig, lijst en lakwerk van passe-partout met kleine beschadigingen. (2) (Southwark Fair). Gravure, 35 x 45 cm., "Invented, painted and Engrav'd by Wm. Hogarth 1733", uniform ingelijst met de vorige (roestvlekjes, de lijst met kleine beschadigingen). (totaal 2)