veiling / Strips, (Strip)Originelen, Collectie van Raemdonck, Aziatica, Indonesië, Typografie, Fotografie en Fine Arts / 1600-1668 Fine Arts: 16de - 19de eeuw
[1604] [1605] [1606] [1607] [1608]
kavel: 1606 € 1000 - € 2000

Philip Sadée (1837-1904). (Portret van een jonge vissersvrouw ten voeten uit).

Tekening in zwart krijt en aquarel, 52 x 23,5 cm., gesigneerd rechts onder, in lijst.
Zeer fraai portret, de jonge vrouw draagt een voor die tijd opvallend korte rok en is blootsvoets alsof ze rechtstreeks van het strand vandaan komt.