veiling / Strips, (Strip)Originelen, Collectie van Raemdonck, Aziatica, Indonesië, Typografie, Fotografie en Fine Arts / 1600-1668 Fine Arts: 16de - 19de eeuw
[1605] [1606] [1607] [1608] [1609]
kavel: 1607 € 200 - € 400

Jean-Baptiste Oudry (1686-1755). (Twee scènes met jachthonden en hun prooi).

Twee etsen uit een serie van vier, 1725, elk ca. 36 x 27 cm. en met 4-regelig Frans vers door "L.C.", elk met "Peint pour le Roy par J.B. Oudry, et gravée par lui-même" in de plaat, uitgegeven te Parijs door Huquier, onder passe-partout in uniforme 19de-eeuwse lijsten met etiket van de lijstenmaker en kunsthandelaar E. Picart op de keerzijde.
Afgesneden binnen de plaatrand zonder verlies in de afbeelding; roestvlekkig. Lijsten en passe-partouts in matige staat. Dumesnil 2 ("Le Chevreuil forcé") en 3 ("Le Renard Vaincu"), derde en laatste staat. Zeer zeldzame, fraaie en grote etsen.