veiling / Strips, (Strip)Originelen, Collectie van Raemdonck, Aziatica, Indonesië, Typografie, Fotografie en Fine Arts / 1600-1668 Fine Arts: 16de - 19de eeuw
[1606] [1607] [1608] [1609] [1610]
kavel: 1608 € 1000 - € 2000

Josephus Augustus Knip (1777-1847) (toegeschreven).

"Gezicht op het landgoed van den heer Hapsburg bij Lausanne". Gouache, 68,7 x 49,3 cm. (dubbele randlijn in bruine inkt), getiteld in potlood op de keerzijde, met de hoeken en enkele punten op marges verso opgeplakt op kartonnen drager (voorheen ingelijst).
De drager gebruind, de tekening zelf in uitstekende staat. Schitterende, dramatische gouache, waarop wij geen signatuur konden ontdekken, maar overduidelijk in de stijl van Knip, die bekendstaat om dit type grote tekeningen.