veiling / Strips, (Strip)Originelen, Collectie van Raemdonck, Aziatica, Indonesië, Typografie, Fotografie en Fine Arts / 1600-1668 Fine Arts: 16de - 19de eeuw
[1607] [1608] [1609] [1610] [1611]
kavel: 1609 € 100 - € 200

Josephus Augustus Knip (1777-1847). (Rivierlandschap).

Tekening in pen en grijze inkt, grijs gewassen, 36,5 x 49 cm., gesigneerd "J.A. Knip" links onder.
Opgeplakt, met vouw en scheur, gebruind in linkerbenedenhoek en kleine defectjes in hoeken. Toch een fraaie tekening, op geschept papier met ongeïdentificeerd watermerk.