veiling / Strips, (Strip)Originelen, Collectie van Raemdonck, Aziatica, Indonesië, Typografie, Fotografie en Fine Arts / 1550-1598 Fotografie
[1550] [1551] [1552] [1553]
kavel: 1551 verkocht € 50.00

[Wassenaar] Zes foto's: (1-4) Vier foto's van bijeenkomsten van een motorclub,

waarvan drie met café Bakker aan de Rijksstraatweg 465 te Wassenaar als achtergrond, jaren 30, 12,5 x 17,5 cm. (2x, beide gemonteerd op drager), 17 x 22,8 cm. (1x), twee foto's met blindstempel E. Visser von Weeren Jr. in de drager) en 30 x 40 cm. (verstevigd met karton op achterzijde).
De kleine foto's in goede staat (hoeken van dragers wat sleets), de grote foto met scheuren, vouw en beschadigingen. Leuke foto's van grote groepen mensen en vele motorfietsen, uit een tijd dat motorclubs nog aandacht trokken door iets anders dan criminaliteit en geweld. Op de site Zoekplaatjes.nl is één van de foto's terug te vinden. Volgens die site is het pand in 1989 of 1990 gesloopt; (5) (Café-interieur, vrijwel zeker café Bakker). Foto op kartonnen drager, 16,5 x 22,8 cm., met blindstempel van E. Visser von Weeren Jr. in de drager; (6) Toegevoegd nog één andere foto door Beken of Cowes ("Towing Out-1888"), in lijst. (totaal 6 foto's)