[1450] [1451] [1452] [1453]
kavel: 1451 € 70 - € 140

Lot van 6 laat 19de-/ begin 20ste-eeuwse foto's,

w.o. (1-2) (Drie blanken en 8 Indonesiërs (?) voor en in een enorme wurgvijg). (Groep van 12 blanken [w.o. het drietal van de vorige foto] aan het kegelen op een plantage (?), met 2 Indonesische (?) kinderen als assistentjes). Twee albumen foto's, 34 x 27,5 cm. en 27 x 33,5 cm., op kartonnen dragers.
Beide foto's in zeer matige staat (gekreukt, met scheuren en beschadigingen, de tweede verbleekt en bewogen), maar door de onderwerpen interessant. (3) (Groep Japanse heren in traditionele en westerse kledij bij onbekend toestel). Foto, 21 x 26 cm., gemonteerd op kartonnen drager met karaktermonogram van de fotograaf, met omslag met op de binnenzijde een uitleg in karakters. En met nog 3 andere, w.o. (4) een groepsfoto met 39 Japanse mannen door J. Suzuki (met opgeplakte persoonslegenda op de keerzijde) en (5) een groepsfoto met ca. 60 Japanse dames en enkele heren door T. Oguri. (totaal 6)