[1451] [1452] [1453] [1454] [1455]
kavel: 1453 verkocht € 150.00

[Japan] Negen Japanse prenten: (1) Gosotei Hirosada (act. 1826-1863).

(Omagata zich beschermend onder regenscherm in het avondlijke duister) (Osaka theaterscène). Kleurenhoutsnede, 25,5 x 18 cm., uitgegeven door Tenki, onder passe-partout.
Marginale defectjes. Informatie overgenomen van passe-partout; (2) Ogata Gekko (1859-1920) (Twee strijdende krijgers te paard). Kleurenhoutsnede op handgeschept papier, 1895, 32 x 22 cm., onder passe-partout. Twee verticale vouwen, punaisegaatjes in de hoeken en wat roestvlekkig, maar een fraaie prent met ruime marges. En met nog 7 diverse andere, w.o. een modernere kleurenhoutsnede met voorstelling van een pauw op een tak (gemerkt op keerzijde met stempel van bronzen vat met karakters en genummerd "E11"), en een serie van 4 houtsnedes met vogels en takken. (totaal 9)