[1453] [1454] [1455] [1456] [1457]
kavel: 1455 verkocht € 500.00

(Drinkende Europeaan met driesteek, vergezeld van een vrouw en bediende).

Pentekening, eerste kwart 18de eeuw, met enkele ingekleurde elementen in de benedenmarge en een sierrand in pen en groene waterverf, 26,5 x 17,5 cm.
Beschadigd (o.a. door inktvraat) en watervlekkig, opgeplakt op papier met onbekend Aziatisch schrift op de keerzijde. Ondanks de staat een schitterende tekening in zeer vaardige hand en met een uitzonderlijk onderwerp.
  Highslide JS   Highslide JS