[1455] [1456] [1457] [1458] [1459]
kavel: 1457 verkocht € 200.00

Twee aquarellen: (1) Ishikawa Kin'ishiro (1871-1945). (Dorpsgezicht).

Aquarel, 28,5 x 37,8 cm., gesigneerd "Ishikawa-Kin" rechts onder (punaisegaatjes en roest in hoeken, centraal scheurtje, montagesporen verso).
Dorpsgezicht met parasoldragende vrouwen, op de achtergrond bergen of een dreigend onweer; (2) (Stadsgezicht met tram). Aquarel, 16,2 x 11,5 cm., gesigneerd "Taikato" (?) in potlood links onder en met op dezelfde plaats een signatuurstempel in rood, op papier met watermerk datering "1914", met bovenmarge gemonteerd op drager, keerzijde drager met stempel "Komor & Komor Alexandra Buildings Hong Kong" en met verticale tekst in karakters in pen. (totaal 2 aquarellen)