[1457] [1458] [1459] [1460] [1461]
kavel: 1459 verkocht € 200.00

[China. Donald Mennie] The Pageant of Peking.

Comprising sixty-six Vandyck Photogravures of Peking and environs from photographs by Donald Mennie. With an introduction by Putnam Wheale. Descriptive notes by S. Couling. 3rd ed. Shanghai, A.S. Watson & Co., 1922, (8),40 p., met 66 ingeplakte platen met tegenoverliggende letterdruk beschrijving, herbonden (zoals vaak vanwege de extreme kwetsbaarheid van de oorspronkelijke band) in modern linnen met gebruik van een deel van het oorspronkelijke linnen, folio (iets roestvlekkig).