[1350] [1351] [1352] [1353]
kavel: 1351 verkocht € 80.00

Terres et Peuples de Sumatra.

Octave J.A. Collet. Amsterdam, Elsevier, 1925. XVI,562 pp., decoratief halfleer met vergulde en geribde rug en gemarmerde platten en schutbladen, oorspronkelijke omslag meegebonden, 4to. Compleet met 180 platen en grote uitslaande, gekleurde kaart aan het eind. Verder nog 150 illustraties in de tekst.
Hier en daar licht vlekkig in bovenmarge, uitslaande kaart met klein scheurtje, verder goed, net exemplaar.