[1350] [1351] [1352] [1353] [1354]
kavel: 1352 verkocht € 120.00

Tien diverse titels: (1) Nieuw-Semarang. "De Heuvelstad".

Aangeboden door Nillmij. Weltevreden, Albrecht & Co., (1917), (20) p., met uitslaande, gekleurde kaart en 7 illustraties (1x een dubbel-p. profiel), oorspronkelijk geniet omslag, oblong 4to.
(2) Handleiding voor bouwkundigen en industrielen in Nederlandsch Oost-Indië; door Van Lakerveld en Brokx. Eerste afdeeling. Personeel. Tweede afdeeling. Materiaal. Vierde afdeeling. Wegen, waterwerken, enz. Den Haag, gebroeders Van Cleef, 1863-1864, 3 (van 5) delen in 2 banden, VI,54; (IV),55-279; VIII,517-770,(2) p., met 4/ 15/ 38 uitslaande, gelithografeerde platen, contemporain halfleer. Diverse defecten, platen gerafeld en meerdere met scheuren, voorplatten los. Zeldzaam. En met nog 8 diverse andere, o.a. een convoluut met 8 artikelen m.b.t. het straatgevecht. (totaal 10)