[1352] [1353] [1354] [1355] [1356]
kavel: 1354 € 70 - € 140

[Woordenboek] Nederduitsch en Maleisch woordenboek,

gevolgd van een Fransch en Maleisch woordenboek, door C.P.J. Elout; Naar het Engelsch en Maleisch woordenboek van den heer W. Marsden. Dictionnaire Hollandais et Malai, suivi d'un dictionnaire Français et Malai (...). Haarlem, J. Enschedé en Zonen, 1826, (8),432 p., contemporain gemarmerd en verguld halfleer (band wat sleets, leer droog).
Met gestempeld ex libris van P.J.M. Schuijt op de Franstalige titelpagina. Het Maleisch in Arabisch en Latijns alfabet, vanaf p. 203 de Frans-Maleische versie.