1250-1299 Georges van Raemdonck collectie

[1250 - 1260] [1261 - 1270] [1271 - 1280] [1281 - 1290] [1291 - 1298]
kavel: 1271
Georges van Raemdonck (1888-1966) - 2 politieke prenten
-S.D.A.P. + Nationale Demonstratie den Haag 10 april. Twee volpagina prenten in Oost-Indische inkt met blauwe steunkleur. Elk 38 x 28 cm. -

verkocht € 200.00
kavel: 1272
Georges van Raemdonck (1888-1966) - zelfportret
-Aquarel, ca. 1915. 11 x 9 cm. In passe-partout in lijst. -

verkocht € 220.00
kavel: 1273
Georges van Raemdonck (1888-1966) - 2 spotprenten
-Zichzelf geselende priester stuurt rijke feestganger de deur uit. 8 x 13 cm. + Arm gezin buigt voor militair. 8 x 13 cm. -
€ 60 - € 90
kavel: 1274
Georges van Raemdonck (1888-1966) - Geld
-"Dure tijden, het geld vliegt zomaar weg". Oost-Indische inkt. 18 x 14,5 cm. -

verkocht € 70.00
kavel: 1275
Georges van Raemdonck (1888-1966) - Het Volk
-Onze groei in Beeld. Het Volk (later Het Vrije Volk) 1900-1936. Oost-Indische inkt met blauwe potlood. 38 x 59 cm. Aan achterkant een schets van een mannengezicht. -

verkocht € 80.00
kavel: 1276
Georges van Raemdonck (1888-1966) - Onregelmatige werktijden
-"De onregelmatige werktijden in de Tilburgsche Textielindustrie". Oost-Indische inkt met aquarel en blauw potlood. 25 x 32,5 cm. -

verkocht € 100.00
kavel: 1277
Georges van Raemdonck (1888-1966) - De Notenkraker
-Covertekening voor weekblad De Notenkraker, ca. 1918. "De Beklemming". Oost-Indische inkt met potlood. 41 x 30 cm. -

verkocht € 220.00
kavel: 1278
Georges van Raemdonck (1888-1966) - Lenin
-Spotprent: "Volgens een bericht uit Moskou, heeft de Commissie tot vereeuwiging van de nagedachtenis van Lenin een album het licht doen zien, dat 250 portretten van Lenin bevat". 1924. Oost-Indische inkt op dun papier. 19,5 x 36 cm. -

verkocht € 50.00
kavel: 1279
Georges van Raemdonck (1888-1966) - Wapening 1930
-Geïllustreerd in De Notenkraker. In Oost-Indische inkt met aquarel. 34 x 25 cm.-

verkocht € 80.00
kavel: 1280
Georges van Raemdonck (1888-1966)
-"Ook een Ideaal! Maar een leider hebben we gelukkig nog". Spotprent n.a.v. Oro alla Patria beweging in Italië, 1935. Oost-Indische inkt met houtskool en krijt. 47 x 33 cm. -

verkocht € 100.00