1250-1299 Georges van Raemdonck collectie

[1250 - 1260] [1261 - 1270] [1271 - 1280] [1281 - 1290] [1291 - 1298]
kavel: 1291
Georges van Raemdonck (1888-1966) - zelfportret en Spellingswet
-Spotprent over de spellingswet van Marchant, 1934. Titel: "De wet op de 'Openbare orde'", subtitel: "Mijn Vooruitzicht?". Oost-Indische inkt met aquarel. 29,5 x 22 cm. In lijst achter glas. -

verkocht € 240.00
kavel: 1292
Georges van Raemdonck (1888-1966)
-"Lente". Sterk uitgewerkte stylistische tekening. Ca. 1920. Oost-Indische inkt. 23 x 24 cm. -

verkocht € 100.00
kavel: 1293
Georges van Raemdonck (1888-1966) - Politiek
-"Wat hun geloofsbelangen hun waard zijn". Coalitievorming tussen Rooms-katholieken en Antirevolutionairen. Spotprent in Oost-Indische inkt. 20 x 25 cm. -
€ 70 - € 120
kavel: 1294
Georges van Raemdonck (1888-1966) - Baron A. W. van der Borch
-"Burgemeester der gemeente Buurmalsen". Spotprent ca. 1934. In Oost-Indische inkt met aquarel. 20 x 25 cm. -

verkocht € 200.00
kavel: 1295
Georges van Raemdonck (1888-1966) - 2 spotprenten
-Insectenplaag op de Militaire academie. 19,5 x 24,5 cm. + Diogenes van Sinope en David Wijnkoop voor holle vaten. 17,5 x 26,5 cm. Beide Oost-Indische inkt met aquarel. -

verkocht € 80.00
kavel: 1296
Georges van Raemdonck (1888-1966) - 2 prenten
-Kledingsteun voor arme kinderen. Oost-Indische inkt met aquarel, gedateerd 5-2-'19. Enkele vlekjes. 16 x 29 cm. + "Die Baas is heeft veel te zeggen". Verfijnd uitgewerkte tekening in Oost-Indische inkt en aquarel. 17 x 24,5 cm. Enkele scheuren in de tekening, zonder verlies van papier. In lijst achter glas. -

verkocht € 260.00
kavel: 1297
Georges van Raemdonck (1888-1966) - originelen Smidje Smee
-Tekst van L. Roelandt. Tekeningen van G. van Raemdonck. Uitgave de Vlam, Gent, 1965. Boekuitgave, wat beschadigd met div. inkleuringen - en 142 (van 143: plaatje 4 ontbreekt) originele tekeningen van het boek. -

verkocht € 700.00
kavel: 1298
Georges van Raemdonck (1888-1966) - portret van zijn moeder
-Olieverf op paneel. Monogram rechtsonder. Afm. 36 x 26,5 cm.-

verkocht € 340.00